Pro bono munka, azaz önkéntes karitatív tevékenység vállalása.

Kedves Pártoló Tagunk!

Köszönjük, hogy érdeklődik a karitatív tevékenység iránt! Szeretnénk megosztani Önnel, hogy miért is szívügyünk ez annyira:

Az Egyesület Elnökségi tagjai nagy hangsúlyt fektetnek a jótékonyságra. Hitvallásuk szerint olyan sok jót kapunk, hogy ebből illik vissza is adni valamit, azoknak akiknek szükségük van rá.

Nem kell nagy dolgokra gondolni, hisz tudjuk hogy pénzt adományozni nagyon kevés embernek van lehetősége, azonban olyat adni amivel naponta foglalkozunk, ami egyébként is a szakmánk, nem eshet nehezünkre.

Például: egy sminktetováló könnyedén készíthet havonta egy szemöldöktetoválást egy olyan hölgynek, akinek betegség miatt kihullott a szemöldök szőre, vagy egy fodrásznak nem megerőltető havonta egy ingyen hajvágás, olyasvalakinek aki ezt egyébként nem engedheti meg magának.

Ezért kérjük Önt is, amennyiben szívesen tenne a fentiekhez hasonló felajánlást rászorulók részére, csatlakozzon kezdeményezésünkhöz!

Írja meg nekünk mit szeretne felajánlani és milyen rendszerességgel, ehhez kérjük használja a lap alján található egyszerűen kitölthető űrlapot! A kapott adatok és információk alapján mi pedig közzé tesszük Önt és felajánlását az "Akikre Büszkék Vagyunk" menüpontunkban.

Köszönjük hogy Ön is csatlakozik kezdeményezésünkhöz!

"Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni rád."

/Vörösmarty Mihály/

Felajánló neve:*
Tagsági azonosítója:*

(Amennyiben Ön még nem tagja egyesületünknek, de szeretne csatlakozni hozzánk, IDE kattintva jelentkezhet!)

E-mail címe:*
Telefonos elérhetősége:
Felajánlás tárgya:
Felajánlás rendszeressége:
Miért döntött úgy, hogy csatlakozik tevékenységünkhöz?
Kép feltöltése a Pro bono tevékenységről:
Ezúton hozzájárulok az adataim kezeléséhez!*