Miért szükséges a biztosítás?

Felelősségbiztosítás nélkül dolgozni a kozmetikában olyan, mint kötelező biztosítás nélkül autózni. Életveszélyes és egy esetleges jogvita kapcsán szó szerint rámehet mindened. Sajnos eddig nem létezett a kozmetikában felelősségbiztosítás az alábbi tevékenységekre:

• piercing készítés
  • sminktetoválás
  • lézeres tetoválás eltávolítás (egyedi elbírálás alapján)
  • villanófényes szőrtelenítés (egyedi elbírálás alapján)
  • dermapen (egyedi elbírálás alapján)
  • plazmapen (egyedi elbírálás alapján)
  • hyaluronpen (egyedi elbírálás alapján)

Most partnerünk, a Generali Biztosító, kizárólag az Egyesület kérésére kifejlesztette részünkre ezeket a termékeket, így mint felelős szépségipari szakember, kérünk téged is, hogy a magad nyugalma érdekében vedd igénybe őket. Ezeket a felelősségbiztosításokat egyesületünkbe jelentkezés esetén kedvezménnyel veheted igénybe.

Jelentkezni itt tudsz: LINK

Az Első Magyar Minősített Szépségipari Szakemberek Egyesületének szakember pártoló tagjainak kifejezetten ajánlott felelősségbiztosítást kötni és ennek nagyon egyszerű a magyarázata: az egyesület fontos alapelve, hogy aki dolgozik, az hibázhat is.

Garancia lépésenként:

• Pártoló tagjaink kötelesek elismerni és képviselni az egyesület etikai kódexét
  • Ha valóban mulasztott, törekednie kell a hiba kijavítására
  • Ha nem tudja kijavítani, akkor köteles visszatéríteni a szolgáltatás árát
  • Ajánlott a felelősségbiztosítást megkötése - ehhez a tagoknak kedvezményt nyújt az egyesület biztosítója, az Ön tevékenységével leginkább kompatibilis, személyre szabott felelősségbiztosítással, mely garantálja az Ön által végzett szolgáltatások körében előforduló biztosítási események anyagi térítését
  • Ha valamely pártoló tagunk az etikai kódex bármely pontját megszegi, kizárást és a pecsét megvonását eredményezi
  • Kártérítési alapunk igénybevételének feltétele, hogy a károkozó szakembernek tevékenységére kiterjedő, érvényes felelősségbiztosítása legyen

Mint Egyesületi Pártoló Tag, Ön is nagy mértékben hozzájárulhat a szépségipari szolgáltatások biztonságának növeléséhez, azzal hogy felelősségbiztosítást köt, ezzel biztosítja Önmaga számára a nyugodt munkavégzést, hisz nem kell többé azon aggódnia, hogy mi történik abban az esetben, ha önhibáján kívül kárt okoz vendégének, vásárlójának! Az ilyen nem várt esetekben ott lesz Önnek a biztosító mint megbízható partner, aki átvállalja az okozott kár és az azzal kapcsolatos költségek fedezését.

Továbbá a biztosítás megkötésével egyidejűleg Ön jót cselekszik, hisz gyarapítja az egyesület kártérítési alapját, elősegítve ezzel az esetlegesen kilátástalanná vált, visszás ügyek megnyugtató rendezését.

Tegyen jót saját magának és egyben az közösségnek is, vegye fel a kapcsolatot biztosítási szakemberünkkel most, az alábbi űrlap segítségével!

Biztosítói partnerünk:

a piacvezető Generali Biztosító Zrt-t képviselő Megoldások Fiókja Kft. munkatársa, Pongrácz Szimonetta. Tanácsadónk kifejezetten a szépségiparban tevékenykedő cégek biztosítási igényeinek kiszolgálására specializálódott.

Miért fontos, hogy a vállalkozásunk biztosítva legyen?

Előfordulhat, hogy akaratunkon kívül hibát követünk el, aminek következményeként felelősséggel tartozunk partnerünknek. A következmények elhárításának terheit a biztosító átvállalja helyettünk akár napi 55 Ft díj ellenében. (egyedi elbírálás alapján)

Vagyonunk védelme is elengedhetetlen számunkra. Miféle veszélyforrások merülhetnek fel?

Tűz, villámcsapás, robbanás, elemi és katasztrófa károk (szélvihar, jégeső, felhőszakadás, hónyomás), vezetékes vízkár, csőtörés, betöréses lopás, rongálás, üvegtörés, berendezések tönkremenetele bármikor előfordulhat. Ezek bekövetkezése esetén jelentős anyagi veszteség érheti a vállalkozásunkat. Ennek kivédésére szolgál a Vagyonőr biztosítás.

Amennyiben a szerződés az egyesületen keresztül kötődik, ügyfeleinknek a díjtól függően plusz kedvezményt adunk.
Az újonnan belépő ügyfeleink között rendszeresen értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Bővebb tájékoztatás és időpont egyeztetés érdekében forduljon bizalommal tanácsadónkhoz.
+36 30 5635592